Sniego Šunys


Go to content

 

 

 

 

APIE MUS

 

* LKD straipsnis apie mus *

 

Pirmasis Sibiro Haskis atkeliavo į mūsų namus 2006 metų pavasarį ir savo atėjimu pakeitė mūsų gyvenimą visiems laikams. 

 

Sibiro Haskiai mūsų gyvenime nėra hobis, jie - mūsų šeima. Dažnai tenka girdėti žmonių replikas, kad tai yra sunki veislė. Mums tai yra pati nuostabiausia ir lengviausia veislė, o jų nepriklausomybė ir noras pažinti pasaulį žavi kasdien vis labiau ir labiau.

 

Šiuo metu veislyne gyvena devyni sibiro haskiai: trys berniukai ir šešios mergytės. Kiekvieno šuns atsiradimas mūsų šeimoje turi savo istoriją, kiekvienas iš jų mums yra labai brangus. Svarbiausiai kalytei Dayai šiemet suėjo 8 metai. Tai puikaus temperamento mergytė, kurios dėka mūsų namai pasipildė jos  dukrelėmis Apache ir Divya. Taip pat turime jos anūkėlę Ekają.

 

Būtent Ekaja stebina mus kasdien vis labiau! Neapsakomas jausmas apima pagalvojus, kad, kai gimė Ekaja, neplanavome jos pasilikti veislyne. Tačiau nuostabiausi dalykai nutinka neplanuotai! Tiesiog Ekaja yra išskirtinis šuo, kuris gimsta tik kartą per 10 metų.... Didžiuojamės, kad mūsų veisimo šuo tiek daug pasiekė Europos parodų ringuose. 2014 m. Suomijoje vykusioje Pasaulinėje šunų parodoje Ekaja pelnė Vice Pasaulio Jaunimo Nugalėtojos titulą, laimėjo rezervinį CAC ir buvo antra geriausia iš 80-ties viso pasaulio sibiro haskių kalyčių. Be to t ši mergytė išpildė mažą mano svajonę, kai tapo Vokietijos Jaunimo Čempionė ir Vokietijos Klubo Jaunimo Čempionė. Jos tėvelis yra kilęs iš žinomo Kanados veislyno Nanook. Šis veislynas yra siejamas ir su kita mūsų žvaigzdute.

 

Po daugybės nemiegotų naktų praleistų prie kompiuterio pagaliau 2012 metais išsipildė mano didžioji daugelio metų svajonė. Tais metais aš nuvykau į Kanados veislyną Nanook ir Stormcall. Po vizito grįžau ne viena, o su nuostabiai miela ir padykusia mergyte Nanook Stormcall Northern Sky ~Emi~. Ši mergytė tapo nauja žvaigždute mūsų namuose, kuri nuo pirmos parodos "šluote susišlavė" daugybę BIS šuniukų, mažylių ir suaugusių klasėse. Šiandien ji yra septynių šalių čempionė, tarptautinė grožio čempionė ir būtų galima toliau vardinti daugybė jos pergalių ringe. Tačiau didžiausias pergales ji "skina" mūsų širdyse savo švelnumu, mielumu ir haskiškais kaprizais.

 

Šiandien jauniausias mūsų gyventojas yra Greystoke of Siberian Lady ~Paco~.  Jis atvyko iš Serbijos veislyno Siberian Lady. Šiuo veislyno šunimis žavėjausi daugybę metų. Kai ten apsilankiau 2012 metais, visada žinojau, kad vieną dieną čia gims mažylis skirtas būtent mums. Jis jauniausias šiandien, bet tikrai negaliu padėti taško šioje istorijoje, nes esu tikra, kad greitai vėl mūsų veislyne bus jaunesnių už jį :) 

 

Veislyne kiekviena vada yra kruopščiai suplanuota: stengiamės, kad gimtų sveiki, veislei tipiško temperamento ir eksterjero šuniukai, nepamirštant svarbiausio dalyko darbinių savybių. Nuoširdžiai bendraujame su mūsų išveistų šuniukų šeimininkais. Visada laukiame iš jų žinių apie augintinius. Kiekvieną rugsėjį organizuojame savo veislyno susitikimus. Skyrelyje "vados" galite pamatyti visas Sniego Šunys vadas. 

 

Noriu padėkoti visiems savo draugams ir šeimai, tiesiog be JŪSŲ nebūtu MŪSŲ :)  AČIŪ !

 

Ši svetainė skirta mūsų Sniego Šuniukams, linkiu geros nuotaikos lankant mūsų virtualius namučius :)

 

_

 

 


 

 

 


Back to content | Back to main menu